Święto szkoły

Pijarska Szkoła Podstawowa w Warszawie 10 maja br. świętowała 20 rocznicę swego powstania. Program obchodów rocznicy objął: występy teatralne i taneczne uczniów, Mszę św., wręczenie nagród laureatom i finalistom III Ogólnopolskiego Konkursu Gramatycznego, występ kabaretu Hrabi, koncert zespołu Papa D, otwarcie placu zabaw i poczęstunek.

Mszy św. przewodniczył Ks. Bp Tadeusz Pikus. Koncelebransami byli: o. Józef Matras prowincjał, o. Kazimierz M. Lorek, dziekan Dekanatu Wilanowskiego, ks. Sylwester Jeż, kościelny kurator szkół katolickich, dyrektor Centrum Edukacyjnego, o. Mariusz Kożuchowski, o. Adam Langhammer, o. Jakub Wojciechowski, o. Jacek Wolan i miejscowi duszpasterze. W uroczystości uczestniczyły Poczty sztandarowe zaprzyjaźnionych szkół.