4-12.05.2024

4 maja – Sobota, Świętego Floriana, męczennika

7.30 – W intencji Stanisławy Barbary Władzińskiej, dziękując Bogu za udzielone łaski, z prośbą przez pośrednictwo NMP do Boga o potrzebne łaski dla duszy i ciała oraz zbawienie (4/30)
12.00 – W intencji Magdaleny i Marcina, przepraszając za grzech rozwodu, prośba o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo
18.00 – Za Mateusza o zdanie matury, o dary i owce Ducha Świętego i zerwanie z nałogiem
18.00 – W intencji wynagradzającej Bogu wszechmogącemu i Najświętszej Maryi Pannie za bluźnierstwa, które znieważają Maryję w Jej świętych wizerunkach.

5 maja – VI Niedziela Wielkanocna
8.00 – W intencji Stanisławy Barbary Władzińskiej, dziękując Bogu za udzielone łaski, prośba przez pośrednictwo N.M.P. o potrzebne łaski dla jej duszy i ciała oraz zbawienie (5/30)
9.30 – W intencji dzieci Darii i Gabriela, o łaskę wiary oraz pomoc Ducha Świętego w rozeznawaniu i zdaniu egzaminów
11.00 – W intencji Alicji z okazji 9 rocznicy Urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę N.M.P. i Anioła Stróża
13.00 – W intencji Michała, jego Rodziców i Chrzestnych o Boże błogosławieństwo i opiekę N.M.P. i Św. Patrona
18.00 – Za zmarłych poleconych modlitwie Kościoła w wypominkach
Posługa duszpasterzy 5 maja 2024 r.
GodzinaCelebransKonfesjonał
8.00o. Dawido. Rafał P.
9.30o. Rafał P.o. Bogdan
11.00o. Tadeuszo. Tomasz