II Niedziela Wielkiego Postu – 25 lutego 2024 r.

a. Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami z hasłem: W Kościele jesteśmy wspólnotą misyjną. Jego celem jest wspieranie polskich misjonarzy w misji ewangelizacyjnej, charytatywne i kulturowej na terenach misyjnych. Ofiary na ten cel możemy złożyć do skarbony za ławkami. Dziękujemy!
b. Zmiana tajemnic dla członków róż żywego różańca po Mszy św. o godz. 8.00.
c. Spektakl dla dzieci „Piotruś Pan” w wykonaniu uczniów, w reżyserii p. Beaty Zaborek sali teatralnej po Mszy św. o godz. 11.00.
d. Gorzkie Żale o godz. 17.15. Możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcamy do udziału.

2. Zapraszamy na kurs haftu do kawiarenki w środę 28 lutego o godz. 18.30.
3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 8.15 z udziałem uczniów, oraz o 17.15 i 19.30.
4. Chorych nawiedzimy z sakramentalną posługą w piątek po godz. 9.30.
5. Zbiórka ministrantów i kandydatów do LSO w sobotę o g. 10.00.
6. Nabożeństwo maryjne z racji pierwszej soboty miesiąca o godz. 17.15.
7. W przyszłą niedzielę, 3 marca:

a. Spektakl dla dzieci pt. „Zima w Bullerbyn” w wykonaniu uczniów, w reżyserii p. Beaty Zaborek sali teatralnej po Mszy św. o godz. 11.00.
b. Msza św. z udziałem dzieci, które się przygotowują do I Spowiedzi i Komunii św. o g. 16.00.
c. katecheza dla kandydatów do bierzmowania – ROK II przygotowania, o godz. 16.30.

8. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii:

a. dla uczniów klas IV-VIII w dniach 4-6 marca, poprowadzą o. Jacek Wolan SPo. Rafał Stenka SP.
b. dla ogółu wiernych w dniach 10-13 marca, poprowadzi ks. Robert Bielawski, kapłan diecezji legnickiej.
c. dla uczniów klas 0-III w dniach 11-13 marca, poprowadzi o. Dominik Bochenek SP.
Módlmy się o światło i moc Ducha Świętego dla prowadzących duchowe ćwiczenia i dla nas, którzy będziemy w nich uczestniczyć.

9. Trwa modlitwa w Wielkopostnych Kościołach Stacyjnych w Warszawie. Terminarz oraz ramowy program dnia modlitwy na niedziele i dni powszednie na tablicy ogłoszeń.
10. Warsztaty dla mam, cykl 10 spotkań, pt.: „Przemieniająca moc macierzyństwa” w Klubie Filary przy ul. Gościniec 12. Zapisy do 1 marca, pod adresem: fundacja@filary.pl Spotkania od 6 marca, w godz. 10.00-12.30.
11. Zbiórka ofiar dla poszkodowanych w wyniku wojny w Ukrainie dała kwotę 2.700 zł. Dziękujemy!
12. Zapraszamy do parafialnej kawiarenki po Mszy św. o godz. 9.30 i 11.00.
13. Zmarł MARCIN ZIÓŁKOWSKI, l. 48, mieszkał przy ul. Kobylańskiej. Msza św. pogrzebowa w naszym kościele, 29 lutego o godz. 10.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…