II Niedziela zwykła – 14 stycznia 2024 r.

a. gościmy z Parafii Matki Bożej Pompejańskiej ks. Przemysława Króla i przedstawicieli parafian, którzy są w trakcie budowania kościoła dla tamtejszej wspólnoty.
b. W sanktuarium są kontynuowane warsztaty ewangelizacyjne dla małżeństwa „Kana”, prowadzone przez wspólnotę Przymierze Miłosierdzia.

2. Wspomnienie Św. Antoniego, opata w środę, 17 stycznia
3. W środę będziemy przeżywać XXVII Dzień Judaizmu pod hasłem: "Pokój – Dar Boga".
4. Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Będziesz miłował Pana, swego Boga…, a swego bliźniego jak siebie samego” (Łk 10,27) rozpoczniemy w czwartek.
5. Wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa, w piątek, 19 stycznia.
6. „Kulinarne ferie z pijarami" odbędą się w tutejszym kolegium w dniach 22-26 stycznia 2024 r. W programie wspólne gotowanie, warsztaty edukacyjne z eksperymentami, wycieczka na Okęcie, rekreacja i integracja. Więcej informacji na afiszu. Zapraszamy!
7. Kontynuujemy duszpasterską wizytę.

a. Z modlitwą i błogosławieństwem nawiedzamy rodzin, które w grudniu wyraziły taką wolę poprzez zaproszenie.
b. Kolędowanie rozpoczynamy o godz. 16.30.
c. W czasie kolędy kancelaria parafii jest czynna tylko rano, w godz. 8.00-9.00. W razie trudności, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.
d. Mszę św. w intencji rodzin, które nawiedzamy celebrujemy codziennie.
e. Okolicznościową ofiarę na potrzeby parafii możecie złożyć w kopercie na tacę na niedzielnej Mszy świętej, a nie podczas wizyty. Za każdy dar dziękujemy!
f. Plan kolędy jest następujący:
15 stycznia – Bluszczańska 61, 63, 65, 67; 68, 69, 70; 73, 74 do klatki VII włącznie;
16 stycznia – Bluszczańska 74 od klatki VIII do końca, 75, 75A, Bluszczańska 76.
17 stycznia – uzupełnienia

8. Do kawiarenki zapraszamy po Mszy św. o godz. 9.30 i 11.00.
9. Z okazji rozpoczynających się zimowych ferii życzymy uczniom bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Odpocznijcie, nabierzcie sił i motywacji do dalszej nauki w drugim semestrze.