Święto Chrztu Pańskiego – 7 stycznia 2024 r.

a. Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św.
b. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania - Rok I o godz. 16.30
c. Różaniec św. za zmarłych o godz. 17.30, a Msza św. w ich intencji o godz. 18.00.

2. Msza św. z udziałem chorych w czwartek o godz. 11.00.
3. Rekolekcje dla małżeństwa „Kana” prowadzone przez wspólnotę Przymierze Miłosierdzia w tutejszym sanktuarium w sobotę i niedzielę 13 i 14 stycznia. Więcej informacji na afiszu. Zapraszamy!
4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć z Parafii Matki Bożej Pompejańskiej ks. Przemysława Króla i przedstawicieli parafian, którzy są w trakcie budowania kościoła dla tamtejszej wspólnoty.
5. Siostry Urszulanki prowadzące Dom Samotnej Matki i dziecka w Legionowie dziękują wszystkim naszym parafianom, którzy włączyli się w akcję Paczuszka dla Maluszka. Treść podziękowania na tablicy ogłoszeń i internetowej stronie Parafii.
6. Drodzy Parafianie,

a. Z modlitwą i błogosławieństwem udajemy się do rodzin, które w grudniu wyraziły taką wolę. Dziękujemy za zaproszenie.
b. Zachęcamy, by przygotować krzyż lub obraz, świecę, poświęconą wodę i Pismo św.
c. Kolędowanie od poniedziałku do piątku rozpoczynamy o godz. 16.30.
d. W okresie kolędowania kancelaria parafii będzie czynna tylko rano, w godz. 8.00-9.00. W razie trudności, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.
e. Codziennie celebrujemy Mszę św. w intencji rodzin, które nawiedzamy.
f. Jeśli chcecie, wypełniając V przykazanie kościelne, złożyć dar na potrzeby parafii, to prosimy złóżcie go w kopercie na tacę w czasie niedzielnej Mszy świętej.
g. Plan kolędy obejmuje wszystkie numery przy wymienionej ulicy:
8 stycznia – ul. Dyżewskiego, Pszenickiego, Wasiutyńskiego, Ku Wiśle, Ponikowskiego, Żenczykowskiego, Gościniec, Koszykarska;
9 stycznia – ul. Rodzynkowa, Nadrzeczna, Polska, Gąsocińska, Wolicka, Gwintowa;
10 stycznia – Antoniewska, Bartycka numery parzyste;
11 stycznia – ul. Bartycka numery nieparzyste, ul. Niewielka;
12 stycznia – Bluszczańska numery od 2 do 54;
13 stycznia w sobotę od godz. 11.00 – ul. Korzenna, Kobylańska, Mocna Zegarowa, Zawrotna, Spiralna.
15 stycznia – Bluszczańska 61, 63, 65, 67; 68, 69, 70; 73, 74 do klatki VII włącznie;
16 stycznia – Bluszczańska 74 od klatki VIII do końca, 75, Bluszczańska 76.
17 stycznia – Uzupełnienia

7. Do kawiarenki zapraszamy po Mszy św. o godz. 9.30 i 11.00.
8. Zmarli:

a. ZUZANNA SZYMAŃSKA, l. 84, mieszkała przy ul. Cytrynowej. Jej pogrzeb już się odbył.
b. MIROSŁAW WOLSKI, l. 86mieszkał przy ul. Melomanów, pogrzeb na Cmentarzu Bródnowskim.

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…