25 czerwca 2023 r. – XII Niedziela zwykła

a. List pasterski Konferencji Episkopatu Polski przed beatyfikacją Czcigodnych Sług Bożych Józefa i Wiktorii Ulmów i ich siedmiorga dzieci – odczytać.
b. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00.
c. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa (czerwcowe) o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.

2. Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika w środę, 28 czerwca.
3. Adoracja Najświętszego Sakramentu, dla upamiętnienia pierwszego objawienia się Pana Jezusa na Siekierkach, w intencji moralnej odnowy polskiego narodu we wtorek od godz. 15.00 w Kaplicy NMP Królowej Wyznawców.
4. Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła w czwartek, 29 czerwca. W tym dniu imieniny obchodzi Ksiądz Biskup Piotr Jarecki. Prosimy o modlitwę w intencji Solenizanta.
5. Katecheza przed chrztem dzieci w piątek, 30 czerwca, o godz. 19.00.
6. Nabożeństwo pierwszych sobót ku czci Niepokalanego Serca NMP 1 lipca o g. 17.15.
7. Różaniec św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach w niedzielę, 2 lipca, o godz. 17.30, a Msza św. w ich intencji o godz. 18.00.
8. Burmistrza Mokotowa informuje, że trwa głosowanie na projekty zgłoszone w ramach 10. edycji Budżetu Obywatelskiego. Do 30 czerwca, każdy mieszkaniec Warszawy może wybierać spośród 76. projektów zlokalizowanych na Mokotowie. Seniorzy z Siekierek proszą o zagłosowanie na projekt numer 3. Dodatkowa informacja na stoliku w kruchcie kościoła. Głos można oddać przez Internet na stronie: bo.um.warszawa.pl lub przy użyciu formularza w Urzędzie Dzielnicy przy ul. Rakowieckiej 25/27.
9. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę pod hasłem: Bądźcie moimi świadkami odbędzie się w dniach 1-2 lipca br. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce. Szczegółowe informacje są zamieszczone na stronie internetowej Krajowego Duszpasterstwa Nauczycieli.
10. Wszystkim, którzy świętują Imieniny, Urodziny bądź Jubileusze życzmy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Panny; a wyruszającym na wakacje i urlopy, życzmy bezpiecznej podróży i owocnego wypoczynku.
11. Zmarli: EMILIA PIERZCHANOWSKA, l. 21, mieszkała przy u. Augustówka. Pogrzeb w naszym kościele we wtorek o godz. 13.00.
12. ANDRZEJ SZYMKIEWICZ, l. 65, mieszkał przy ul. Grupy AK „Północ”. Pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Północnym. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie!