11 czerwca 2023 r. – X Niedziela zwykła

a. Z racji 11 dnia miesiąca Msza św. z udziałem chorych o godz. 11.00.
b. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa (czerwcowe) o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.

2. Wspomnienie św. Antoniego z Padwy we wtorek 13 czerwca.
3. Wspomnienie Bł. Michała Kazala biskupa i męczennika z Dachau w środę.
4. Obrzęd błogosławieństwa wianków, na zakończenie dawnej Oktawy Bożego Ciała, w czwartek 15 czerwca po wieczornej Mszy św.
5. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek, 16 czerwca. W tym dniu nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
6. Katecheza przed chrztem dziecka w piątek o godz. 19.00 w kolegium
7. Wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi w sobotę, 17 czerwca.
8. Czuwanie modlitewne Pod płaszczem Maryi w sobotę. Po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. Czuwanie zakończy Msza św. ku czci Najświętszej Maryi Panny.
9. W przyszłą niedzielę Msza św. z udziałem przedszkolaków o godz. 16.00.
10. W przyszłą niedzielę harcerki z 28 Szczepu Warszawskiego św. Berandetty z Siekierek poprowadzą kiermasz z ciastkami. Dochód z niego przeznaczą na letni obóz, który będzie zwieńczeniem ich całorocznej pracy.
11. Koncert Chóru „Sonus Limune”, pod dyrekcją Rafała Wróblewskiego, także w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej. Będzie on dwuczęściowy. W pierwszej części zostaną zaprezentowane utwory sakralne, a w drugiej rozrywkowe, które mogą być prezentowane w kościele. Zapraszamy!
12. Narodowy Marsz dla życia i Rodziny pod hasłem: Dzieci przyszłością Polski w przyszłą niedzielę. Na Placu Zamkowym w Warszawie rozpocznie się o godz. 11.00. Msza św. dla uczestników Marszu jest zaplanowana w kościele Św. Krzyża przy Krakowskim Przedmieściu. Więcej informacji na stronie: www.marsz.org