IV Niedziela zwykła - 29 stycznia 2023 r.

a. 70. Światowy Dzień Trędowatych. Jego obchody są okazją do przypomnienia o wciąż trwającym dramacie ludzi chorych na trąd oraz o roli, jaką w ciągu wieków odegrał i nadal odgrywa Kościół Katolicki w niesieniu pomocy ludziom dotkniętym tą chorobą. Zarazem jest to okazja do szczególnej modlitwy i materialnego wsparcia misjonarzy i misjonarek, którzy niosą pomoc najbiedniejszym z biednych.
b. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00.
c. Koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Wokalnego „Con Forza” i Przyjaciół po Mszy św. o godz. 11.00. Zapraszamy!
d. W sanktuarium drugi dzień rekolekcje odnowy wiary „Ruah” dla osób 35+, które są prowadzone przez wspólnotę Przymierze Miłosierdzia.

2. Wspomnienie Św. Jana Bosko (1815-1888), kapłana, 31 stycznia, we wtorek.
3. Święto Ofiarowania Pańskiego, w czwartek, 2 lutego. Msze św. z obrzędem poświęcenia gromnic w kościele o godz. 7.30, 8.15 z udziałem uczniów oraz 18.00.
4. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego również w czwartek. To okazja, by podziękować dobremu Bogu za dar życia zakonnego i podjąć modlitwę o nowe powołania do instytutów życia konsekrowanego, stowarzyszeń życia apostolskiego i instytutów świeckich. Ofiary na tacę w tym dniu będą przeznaczone na wsparcie zakonów klauzurowych.
5. Wspomnienie Świętego Błażeja, biskup, orędownika w chorobach gardła w piątek, 3 lutego.
6. Chorych i starszych nawiedzimy z posługą sakramentalną w piątek po godz. 9.30.
7. Adoracja Najświętszego Sakramentu, z racji trzeciego dnia miesiąca, w piątek, od godz. 15.00 w Kaplicy NMP Królowej Wyznawców, a o godz. 18.00 Msza św. w intencjach trwających na modlitwie.
8. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka w piątek o godz. 19.00.
9. Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza w sobotę o godz. 10.00.
10. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Maryi w pierwszą sobotę miesiąca o g. 17.15.
11. W przyszłą niedzielę:

a. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św.,
b. Msza św. z udziałem dzieci, które się przygotowują do I Spowiedzi i Komunii św. o godz. 16.00.
c. Różaniec św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach o g. 17.30 i Msza św.

12. Wspólnota Przymierze Miłosierdzia organizuje rekolekcje dla kobiet - Perłowy Kongres dla Kobiet. Przez dwa dni, 11 i 12 lutego br., w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego (ul. KEN 101), będą się starać odpowiedzieć na pytanie, które zmartwychwstały Jezus zadał Marii Magdalenie "Kogo szukasz"? Więcej informacji na plakacie i facebooku Wspólnoty.
13. Polecamy katolicką prasę i nowy numer Gazety Siekierkowskiej.