2 października 2022 r. – XXVII Niedziela zwykła

a. Adoracja Najświętszego Sakramentu, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy św.
b. Msza św. z udziałem dzieci, które się przygotowują do sakramentu Pokuty i Eucharystii oraz ich rodziców dzisiaj o godz. 16.00. Po Mszy odbędzie się spotkanie formacyjne dla rodziców, a dla dzieci z katechetami w salach.
c. Spotkanie młodzieży, która rozpocznie przygotowanie do bierzmowania oraz ich rodziców dzisiaj o godz. 16.00 w sali teatralnej. Wejście od ul. Gościniec. Zapraszamy uczniów pierwszych klas szkół ponadpodstawowych.
d. Różańcowe nabożeństwo w październiku codziennie o godz. 17.15. Zachęcamy Parafian, by dołączyć do Róży Żywego Różańca i przez codzienne odmawianie jednego dziesiątka różańca być aktywnym apostołem w ważnych sprawach Kościoła i świata.
e. Zachęcamy do odmawiania różańca świętego także w rodzinie.
f. Msza św. za zmarłych poleconych wypominkami dzisiaj o godz. 18.00.
g. Fundacja BO WARTO zaprasza rodziny na HISTORYCZNĄ GRĘ PLENEROWĄ, która odbędzie się dzisiaj w godz. 15.00 – 18.00. Informacje na plakacie w kruchcie kościoła.
h. Dobiegają końca Targi Wydawców Katolickich w Arkadach Kubickiego i Ogrodach Zamku Królewskiego (Plac Zamkowy 4, Warszawa). Polecamy.

2. Adoracja w Kaplicy NMP Królowej Wyznawców dla uczczenia pierwszego objawienia się Matki Bożej na Siekierkach jutro od godz. 15.00.
3. Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu (1182-1228), zakonnika, pojutrze.
4. Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej (1905-1938), dziewicy, w środę, 5 października.
5. Msza św. z udziałem uczniów pijarskiej podstawówki w pierwszy czwartek i piątek miesiąca o godz. 8.15.
6. Wspomnienie NMP Różańcowej w piątek, 7 października.
7. W piątek nawiedzimy chorych z posługą sakramentalną po godz. 9.30.
8. Katecheza przygotowująca do bierzmowania – Rok II – w sobotę o godz. 16.30.
9. Msza święta za śp. o. Edwarda Szajora SchP, budowniczego tutejszego kościoła i kolegium w 24 rocznicę śmierci, w przyszłą niedzielę o godz. 9.30.
10. Msza święta z udziałem przedszkolaków w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.
11. Spotkanie Kręgu Domowego Kościoła w przyszłą niedzielę. Zachęcamy małżonków do włączenia się w Domowy Kościół, który jest rodzinną gałęzią Ruchu Światło-Życie. Informacji udziela o. Proboszcz.
12. Od Stowarzyszenia MIVA Polska otrzymaliśmy Dyplom Wdzięczności za udział w tegorocznej Akcji Świętego Krzysztofa, której celem jest zakup środków transportu dla polskich misjonarzy. Ofiarodawcom dziękujemy.